Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozrywka] Znalazłeś fajny kawałek? Dodaj go tutaj!


Night Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Zauważyłem, że pojawiają się tematy z "fajnymi nutkami", więc lepiej zrobić jeden oddzielny temat.

 

W którym będą dodawane nutki do odsłuchu i oceniane przez użytkowników.

 

Coś ode mnie:

 

http://www32.zippyshare.com/v/13213688/file.html

Me gusta.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Posłuchaj tego:

 

 

SS:

 

nie-kupuje-psa.jpg

 

Down:

 

http://www.megaupload.com/?d=BMQ1IXBT

PAMIĘTAJ! USUŃ PLIKI PO 24H!

 

SKAN:

 

WAGA PLIKU POWYŻEJ 20MB

 

Tytuły:

 

Suczka - 3:27

Gruby Czarny Kot Przebiegł Nam Drogę, A Chuj Mu W Dupę Nawet 13 W Piątek[2][3] - 3:50

Kontem O.K. - 4:19

Film - 5:16

Pierwszy Kot - 0:49

Dziedzina - 6:35

C.Z.K. - 3:36

D.J. Feel-X - 5:30

Dziękuję Moim MC - 0:38

Może Tak, Może Nie (Kobi Rmx) - 5:02

Miedzymiastowa - 1:56

Intro Dab - 1:18

Abradababra - 4:24

Psy - 4:44

Drugi Kot - 0:43

Może Tak, Może Nie - 4:58

Jeszcze Więcej MC - 5:31

Outro - 0:22

 

 

 

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

FL+Audacity+Mikro za 10 zł =

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

--------------------------------

Wróciłem i chcę pomóc ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem to jest fajna nutka

http://www8.zippyshare.com/v/1616111/file.html

6648.gif

_______________________________________

10319.png

CINEK323

_______________________________________

33100.gif

_______________________________________

26154.jpg

_______________________________________

10167.gif

_______________________________________

6514.jpg

_______________________________________

flatout-2-player.png

_______________________________________

firefox-mozilla-user.jpg

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...